Eğlence

Gün boyu çeşitli aktiviteler, oyunlar, turnuvalar ve sportif faaliyetlerle keyifli vakit geçirirken, her akşamınıza profesyonel ekiplerin hazırladığı zengin şovlar, canlı müzik performansları, sürpriz konserler, dans ve bolca eğlence ortak oluyor.

AKTİVİTELER

Her Anınızda Farklı Eğlenceler

EĞLENCE

Profesyonel dj’lerimiz en popüler yerli ve yabancı şarkıları gecenin ilerleyen saatlerine kadar sizler için çalacaklar.

Tesisimizin profesyonel eğlence kadrosu sizleri her akşam farklı dünyalara sürükleyecek olup Sahnemizin 14 günlük programında her akşam farklı bir gösteri izleyeceksiniz.

Haftanın belirli günlerinde canlı performans eşliğinde eğlence ve partiler düzenlenmektedir.

 

SPOR

Tesisimizde 4 adet uluslararası standartlarda tenis kortu, fitness center, masa tenisi, beach voleybol, basketbol, mini futbol, pilates, havuz ve deniz jimnastiği, stretching, darts, okçuluk ve havalı tüfek atıcılığı aktiviteleri yapılabilmektedir.

Tenis kortlarımızda ücretsiz ekipmanlar ile gün boyu tenis sever misafirlerimize hizmet verilmektedir.

Misafirlerimiz motorsuz su sporlarından ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Motorlu su sporları ücretli olarak misafirlerimize sunulmaktadır.

TOPLANTI

Club Marco Polo’nun konferans salonunda, davet, seminer ve tüm toplantı organizasyonlarınız için gerekli hizmetler verilmektedir.

Kokteyl düzeninde 500 kişi, gala düzeninde 350 kişi , sınıf düzeninde 400 kişi ve 120 masa alan salonda, klima mevcut olup, fuaye alanı da vardır ve zemin halı kaplamadır.

Mevcut teknik ekipmanlar ve verilen hizmetler; Flipchart, White Board, Kürsü, Kablolu-Kablosuz mikrofon, Ses Sistemi, TV, DVD Oynatıcı, PC Uyumlu projeksiyon, Coffee break.

 


Tatil Köyümüzün konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.