SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

CLUB MARCO POLO SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK MESAJI
Club Marco Polo Tatil Köyü olarak turizmde sürdürülebilirlik çalışmalarının çevresel ve kültürel miras üzerindeki olumsuz etkileri en aza indirdiğinin ve sürdürülebilir turizmin getirdiği sorumlukların bilincindeyiz. Gelecek nesiller için daha iyi bir dünya bırakmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda çevresel etkilerin azaltılması, enerji, su ve atık yönetimi, kültürel ve sosyal mirasın korunması, yerel halka ekonomik ve sosyal olarak fayda sağlama ve çevreyi koruma gibi sürdürülebilirlik kavramı içinde yer alan birçok konuda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İklim değişikliğinin ve küresel ısınmanın öneminin her geçen gün daha çok hissedildiği günümüz dünyasında üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeyi amaç edinmekte, çevre bilincinin çalışanlarımız tarafından benimsenmesi için çaba göstermekteyiz. Sürdürülebilirlik risklerinin etkin biçimde yönetilmesi ve sürdürülebilir büyümenin uzun vadeli stratejilerle sağlanmasına odaklanarak başarımızı her geçen gün arttırmayı hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ
Çevre ve sosyal değerlere saygı göstererek konuklarımıza kendilerinin özel hissedecekleri en üst düzeyde hizmet sunmak. Sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak. Hizmetleri sürekli geliştirerek ve yenilikleri takip ederek sağlamak.

VİZYONUMUZ
Yurt içinde ve yurt dışında güvenilir marka haline gelmek, bulunduğumuz sektörde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek otelimizin ileri hedefidir.

Sürdürülebilirlik Politikaları için tıklayınız.